Plzeňská restaurace a pivnice ve Zlíně

Vem kamarády a přijď ochutnat pravou Plzeň.


DSC_0585Další Pilsner Urquell Original Restaurant byl otevřen. Tentokrát ve Zlíně, v jedné z nejstarších budov bývalého areálu Baťových závodů, které prošla kompletní rekonstrukcí.

Má-li něco u nás opravdu bohatou tradici, pak je to české pivovarnictví v čele s plzeňským ležákem. Proslulost a věhlas českého piva plzeňského typu prostupuje interiérem nové zlínské restaurace, která využívá koncept značky Pilsner Urquell. Restaurace pyšnící se názvem Pilsner Urquell Original Restaurant, zkráceně PUOR, nabízejí hostům příležitost vychutnat si plzeňský ležák Pilsner Urquell v jedinečném prostředí.

Podle slov majitele nové zlínské restaurace byla volba projektu značky Pilsner Urquell jednoznačná: „Pilsner Urquell je proslulé a vynikající pivo, obdobná restaurace ve Zlíně chybí a Pilsner Urquell Original Restaurant je doslova výkladní skříní této značky.

Čím chceme hosty této restaurace překvapit? Celý profesionální tým restaurace má jediné přání: „Poskytovat hostům opravdový zážitek. Zážitek nejen z jídla a pití, ale i z prostředí, atmosféry a z posezení s přáteli.

Pilsner Urquell Original Restaurant Zlín nabízí plzeňský ležák Pilsner Urquell čepovaný z pivních tanků. Na čepu jsou dále Velkopopovický Kozel Černý a Birell, nealkoholické pivo. Jeden výčepní kohout je ponechán volný pro pivní speciály a sezónní piva. Restaurace nabízí vedle jídel z jídelního lístku i polední menu. Tradiční českou kuchyni doplňují speciality k pivu a speciality na grilu. Trumfem v nabídce jsou dle slov šéfkuchaře hovězí líčka na červeném víně. Rozsáhlé prostory restaurace jsou přirozeně členěny, vstupu dominuje originální výčep s replikou víka pivovarské pánve. Hosté si nemohou nevšimnout zeleně zářícího boxu s pivními tanky. Otevřeno je denně, kapacita restaurace je 112 míst a dalších 48 míst je k dispozici na letní zahrádce.